از اینکه قصد خرید از تولیدی مبل پرشین چوب را دارید بسیار سپاسگزاریم. ما در تولیدی پرشین چوب تمام سعی و تلاش خود را می‌کنیم با تولید محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب رضایت مشتریان را جلب کنیم.

از اینکه قصد خرید از تولیدی مبل پرشین چوب را دارید بسیار سپاسگزاریم. ما در تولیدی پرشین چوب تمام سعی و تلاش خود را می‌کنیم با تولید محصولات با کیفیت و با قیمت مناسب رضایت مشتریان را جلب کنیم.

مشتریان عزیز می‌توانند از دو روش حضوری و آنلاین(تماس تلفنی و یا تصویری) مبل مورد نظر خود را سفارش دهند.

۱- lولین مرحله مشاوره می‌باشد. مشاوره می‌تواند حضوری و یا آنلاین(تلفنی یا تماس تصویری) باشد. در جلسه مشاوره با مشتری در مورد انواع سبک مبل(استیل، کلاسیک، راحتی و چستر)، انواع تنوع مدل در هر سبک، رنگ پارچه، رنگ چوب، قیمت مبل، چند نفره بودن آن (۷ نفره، ۹نفره و یا تعداد درخواستی مشتری) و موضوعاتی از از این قبیل صحبت می‌شود.

ما کمک می‌کنیم با دادن اطلاعات درست، مشتری مبلی مناسب با نیاز خود انتخاب کند. مشاوره ما صادقانه و با در نظر گرفتن منافع مشتری و به دور از هر گونه تعصب است تا مشتری بتواند به راحتی یک مبل مناسب انتخاب کند.

بعد از انتخاب مبل و مشخص شدن موضوعات بالا فاکتور صادر می‌شود.

۲- پرداخت ۳۰ درصد مبلغ فاکتور به حساب زیر و یا خرید از کارتخوان تولیدی به عنوان بیعانه برای شروع تولید مبل

فرهاد فریدپور – بانک پاسارگاد

  • شماره حساب:

۰۱-۱۳۱۲۳۶۲۷-۸۰۰۰-۳۵۷

  • شماره کارت:

۲۵۵۱ ۸۰۲۰ ۲۹۱۳ ۵۰۲۲

  • شماره شبا:

IR38 0570 0357 8001 3123 6271 01

۳- شروع تولید مبل و ارسال عکس و فیلم از مراحل تولید مبل(ساخت کلاف، رنگ کاری و رویه کوبی) به مشتری

۴- تکمیل مبل و آماده ارسال به آدرس مشتری و نحوه تسویه مانده حساب

اگر آدرس مشتری در تهران و شهرستان‌های آن باشد

آدرس مشتری در تهران و شهرهای اطراف است:

در این حالت مشتری می‌تواند به صورت آنلاین(کارت به کارت)، دستگاه کارتخوان موجود در نماشگاه و یا در محل نسبت به تسویه کامل فاکتور خود اقدام کند.

هزینه باربری برای شهر تهران و شهرستان‌های آن ۱,۰۰۰,۰۰۰

قیمت به تومان می‌باشد.

اگر آدرس مشتری خارج از تهران باشد

اگر آدرس مشتری خارج از تهران باشد:

تسویه کامل فاکتور و ارسال سفارش به باربری:  بعد از تسویه کامل فاکتور، سفارش مشتری به باربری برای ارسال به شهر مورد نظر آن فرستاده می‌شود. مزیت این روش در مقایسه با روش تسویه در محل، پایین آمدن هزینه ارسال است. به این دلیل که در باربری سفارشات چند مشتری با یک ماشین ارسال می‌شود و هزینه حمل و نقل بین آنها تقسیم می‌شود.

تسویه در محل: در صورتی که مشتری خارج از تهران باشد و قصد دارد در محل نسبت به تسویه سفارش خود اقدام کند، سفارش آن با باربری اختصاصی(وانت) ارسال می‌شود. توجه داشته باشید هزینه حمل در این روش نسبت به روش قبل(باربری) به دلیل اینکه سفارش مشتری به تنهایی و با یک ماشین اختصاصی ارسال می‌شود، بیشتر می‌شود.

هزینه تقریبی باربری مبلمان برای شهرهای خارج از تهران

هزینه باربری برای شهرهای خارج از تهران تقریبی و برای یک ست مبلمان ۷ نفره می‌باشد. هزینه باربری ممکن است کاهش و یا افزایش داشته باشد. در هنگام ارسال بار و مشخص شدن شهر، هزینه دقیق آن مشخص می‌شود.

 باربری  وانت اختصاصی
شهرهای نزدیک ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۲,۵۰۰,۰۰۰
شهرهای دور ۳,۵۰۰,۰۰۰ ۵,۵۰۰,۰۰۰

قیمت‌ها به تومان می‌باشد.