شروع فعالیت:

پرشین چوب در سال ۱۳۸۹ با هدف تولید مبلمان منزل در منطقه صنعتی چهاردانگه واقع در جنوب غربی تهران تشکیل شده است.

در ابتدا تولیدات، به طور خاص بر روی ۵ مدل از مبلمان راحتی متمرکز بود و با گذشت ۳ سال از فعالیت گروه و با توجه به استقبال مشتریان و همچنین کسب تجارب فراوان در حوزه تولید مبلمان و افزایش توانایی‌های مجموعه تولیدات، به مبلمان استیل و کلاسیک نیز گسترش یافت. اکنون تولیدات مجموعه در سه سبک مبلمان راحتی، استیل و کلاسیک و در بیش از ۵۰ مدل خلاصه می‌شود. در سال ۱۳۹۷ سایت پرشین چوب با هدف محلی برای ارائه تولیدات مجموعه راه اندازی شد تا مردم سراسر کشور بتوانند از تولیدات ما بازدید کنند.

در فروشگاه پرشین چوب محصولات تولید شده بی‌واسطه و مستقیم به مشتریان تحویل می‌شود از همین رو مشتریان می‌توانند هر گونه سوال را به صورت مستقیم با ما به عنوان تولیدکننده محصول در میان بگذارند.

همچین با توجه به اینکه از تولیدکننده محصول خریداری می‌شود قیمت نیز کاهش پیدا می‌کند.

واحد نجاری:

واحد رنگاری:

واحد رویه کوبی:

مشتری مداری:

از همان ابتدا باور و ایمان داشتیم که رضایت مشتری از جایگاه بالایی برخوردار است، و احترام به خریدار و جلب رضایت او پایه هر کسب و کاری است. زمانی که مشتری بتواند روی شما حساب کند به شما علاقمند خواهد شد. تولیدکنندگان باید علاوه بر گارانتی، اطمینان خاطر را نیز برای مشتریان به وجود آورند و این مجموعه این سیاست را همیشه و در همه‌حال سرلوحه کار خود قرار داده است. پرشین چوب همیشه سعی کرده است که در کنار استفاده از چوب و پارچه درجه یک از متخصصان طراحی یاری بگیرد و طرح‌های جدید و بروز تولید کنند.

مزایا خرید از پرشین چوب:

  • استفاده از چوب و پارچه درجه یک
  • دادن اطلاعات درست به مشتری برای تصمیم‌گیری
  • قیمت مناسب
  • و ضمانت‌‌نامه کتبی

راه‌های ارتباطی با ما: 

آدرس کارگاه: تهران – چهاردانگه – سه راه بوتان – شهرک ماهشهر – خیابان حجت – خیابان قوام آبادی – گاراژ عباسی

همچنین مشتریان عزیز و گرامی می‌توانند همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت ۹ الی ۱۹ از مراحل تولید و یا کارگاه ما بازدید نمایند.

موبایل:

۲۲۹۰۹۸۰- -۰۹۱۹

تلفن ثابت:

۵۵۲۸۰۸۹۶ – ۰۲۱

تماس با ما در تلگرام:

کانال تلگرام پرشین چوب:

صفحه پرشین چوب در اینستاگرام:

بنر اینستاگرام پرشین چوب