بهترین تولیدی مبل

بهترین تولیدی مبل

تولیدی مبل

تولیدی مبل یکی از شغل‌هایی است که اصول و شرایط مخصوص به خودش را دارد. در این نوشته قصد داریم درباره ویژگی‌های بهترین تولیدی مبل صحبت کنیم. پس با مجله پرشین چوب همراه باشید.

"<yoastmark

چوب ماده مهم در ساخت مبل است و از معدود مواد اولیه‌ی بشمار می‌رود که نه تنها برای محیط زیست هیچ گونه آلودگی ندارد، بلکه سازگاری کاملی با آن دارد. چوب و محصولات ساخته شده با آنتاکنون توانسته است بخش عمده‌ای از نیازهای انسان را فراهم کند.

پیشنهاد به شما: حتما مقاله خرید مبل راحتی را بخوانید

با ما تماس بگیرید.

منتظر شنیدن صدای هستیم

تماس مستقیم : 09192290980
ارسال پیام و بیان هر گونه سوال در تلگرام
ارسال پیام و بیان هر گونه سوال در واتس‌آپ

خواص ویژه چوب و آسانی کار با آن باعث حفظ محبوبیت و جایگاه مبل و وسایل چوبی در سطح جهان شده است. به همین دلیل این صنعت تا به امروز پا برجا بوده است و مواد دیگر نتوانسته‌اند جایگزین آن شوند.

برای ساخت مبل در تولیدی مبل چند مرحله وجود دارد که آنها را با هم مرور می‌کنیم:

مرحله نجاری: اولین مرحله در ساخت مبل نجاری است. در این مرحله الوارهای بزرگ چوب بر اساس الگو و کلاف مبل(اسکلت مبل) به وسیله اره‌های مخصوص نجاری برش خورده و تکه تکه می‌شود.

از مهمترین نکاتی که در این مرحله باید به آن توجه کرد خشک بودن کامل و نداشتن رطوبت چوب است. تر بودن و رطوبت داشتن چوب باعث ترک خوردن چوب در آینده می‌شود.

مرحله منبت‌کاری: این مرحله مخصوص مبل‌های استیل و کلاسیک است و مبل‌های راحتی منبت‌کاری ندارند. این مدل مبل‌ها دارای نقش و نگار روی چوب هستند. در این مرحله منبت‌کار طرح و شکل را روی چوب منبت‌کاری می‌کند. منبت‌کاری روی چوب هم به صورت دستی و هم با دستگاه انجام می‌شود.

پیشنهاد به شما: مقاله خرید مبل کلاسیک را از دست ندهید.

مرحله رنگ‌کاری: چوب‌های برش خورده و یا منبت‌کاری شده را با روش‌هایی خاص و با چسب چوب به هم متصل می‌کنند، و کلاف مبل(اسکلت مبل) شکل می‌گیرد. کلاف مبل بعد از سمباده‌کاری آماده رنگ‌کاری می‌شود. از آنجا که در بیشتر مبل‌های راحتی نمای مبل به وسیله پارچه پوشانده می‌شود، بیشتر مبل‌های استیل و کلاسیک رنگ‌گاری نیاز دارند.

مرحله رویه‌کوبی: رویه کوبی مرحله پایانی ساخت مبل است. در این مرحله کلاف مبل ساخته شده و یا رنگ‌کاری شده را رویه کوبی می‌شود. تسمه و فنر کشی، قرار دادن اسفنج و یا فوم روی کلاف و کشیدن پارچه و تنظیم کردن آن را رویه کوبی می‌گویند. به دلیل اینکه انجام درست رویه کوبی در کیفیت و زیبایی مبل تاثیر زیادی دارد مرحله حساسی به حساب می‌آید.

تولیدی مبل چهاردانگه

تولیدی مبل چهاردانگه

تولیدی مبل چهاردانگه از مهم‌ترین واحدهای صنعتی این منطقه است. جدا از اینکه واحد‌های صنعتی کوچک و بزرگ زیادی در این منطقه مشغول به فعالیت هستند، تولیدی‌های مبل زیادی نیز در این منطقه فعالیت می‌کنند. همین وجود تعداد بالای تولیدی مبل در این منطقه و همچنین نزدیکی به بازار مبل یافت آباد باعث شده است افراد زیادی برای خرید مبل به این منطقه مراجعه کنند.

با ما تماس بگیرید.

منتظر شنیدن صدای هستیم

تماس مستقیم : 09192290980
ارسال پیام و بیان هر گونه سوال در تلگرام
ارسال پیام و بیان هر گونه سوال در واتس‌آپ

منطقه چهاردانگه در جنوب غربی تهران قرار دارد. مسیر دسترسی به این منطقه جاده ساوه(بزرگراه آیت اله سعیدی) است. چهاردانگه را می‌توان یکی از قطب‌های تولید مبل در تهران دانست.

بهترین تولیدی مبل

بهترین تولیدی مبل، تولیدی است که به مشتری‌های خود احترام می‌گذارد و منافع مشتری را در ادامه منافع خود می‌بینند. صرفا به دنبال فروش نیستند و کمک می‌کنند که مشتریان بهترین تصمیم را برای خود بگیرند. در اینجا به برخی از این ویژگی‌ها اشاره می‌کنیم:

احترام به مشنری و دادن اطلاعات درست و صادقانه و به دور از هر گونه تعصب. ما در تولیدی پرشین چوب تمام سعی و تلاش خود را می‌کنیم که با دادن اطلاعات درست از محصول در خرید مبل به مشتری کمک کنیم.

بهتریت تولیدی مبل
ویژگی‌های بهترین تولیدی مبل

استفاده از نیروی کار ماهر و متخصص: بی شک استفاده از نیروی کار متخصص و ماهر در تولید مبل خوب و با کیفیت را نمی‌توان نادیده گرفت.

استفاده از مواد ادلیه با کیفیت: استفاده از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت در تولید مبل. به این صورت نباشد که برای پایین آمدن قیمت مبل از مواد اولیه بی‌کیفیت و ارزان قیمت استفاده شود.

پیشنهاد به شما: مقاله خرید مبل استیل را نیز بخوانید.

ضمانت، گارانتی و خدمات پس از فروش: کسانی که به کار خود ایمان دارند مطمئن باشید هیچ ترسی از گارانتی کردن آن ندارند. و در صورت داشتن ایراد در جهت رفع آن بر می‌آیند. موارد ضمانت در تولیدی پرشین چوب مشخص می‌باشدو شاکل موارد زیر است:

  • کلاف مبل(اسلت مبل): هر گونه چیدا کردن جیروجیر و ترک در آن
  • مواد به کار رفته در آن: شامل فوم و تمسه کشی
  • دوخت پارچه: شامل رویه کوبی پارچه و قسمت‌های دوخت آن

خوش قول بودن بودن: به زمان تحویل گفته شده پایبند باشند و در صورت عدم تحقق آن حداقل تاخیر را داشته باشند. چه بسا افرادی برای از دست ندادن مشتری با تعهد به تحویل در زمان کم، قول می‌دهند و بعد نمی‌توانند به قول خود وفا کنند.

بسته بندی و حمل و نقل مناسب: مبل از جمله وسایلی است که خود فروشنده برای حمل آن باید اقدام کند. حفظ و نگهداری از مبل خریداری شده مشتری تا زمان تحویل و همچنین استفاده از بسته بندی مناسب برای جلوگیری از آسیب دیدن آن.

کلام آخر

در این مقاله در مورد تولیدی مبل و ویژگی‌های بهترین تولیدی مبل صحبت کردیم. ما در تولیدی مبل پرشین چوب تمام سعی و تلاش خود را می‌کنیم تا با تولید مبل‌هایی با کیفیت و شیک رضایت مشتریان خود را حفظ کنیم. شما می‌توانید از طریق اطلاعات تماس زیر با تولیدی مبل پرشین چوب تماس بگیرید.

با ما تماس بگیرید.

منتظر شنیدن صدای هستیم

تماس مستقیم : 09192290980
ارسال پیام و بیان هر گونه سوال در تلگرام
ارسال پیام و بیان هر گونه سوال در واتس‌آپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *